Jdi na obsah Jdi na menu
 


Simpsnovi ve filmu

 

Žádné dobrodružství v seriálu Simpsonovi se nemůže vyrovnat tomuto skvělému filmečku. Homer, člověk, který má rád koblihy a je padlý na hlavu, bude v tomto díle ještě víc. Nejenom, že přinese zkázu Springfieldu, ale zjistí, že jeho syn ho už nemá rád. O čem film je vám popíšu níže.

 

Rodinka Simpsonových to nebude mít lehké. Otec Homera nebo-li dědu jeho dětí osvítí bůh a řekne velké varování před velkou katastrofou. Že se katastrofa blíží věděl každý. Že by mohlo jít o kritické znečištění jejich jezera věděla jen Líza. Líza se proti tomu bránila různými přednáškami, které dovedli starostu města aby prohlásil, že jezero není skládka a aby to kolem dokola zabezpečil proti vhazování různých odpadků, mrtvol, radioaktivního odpadu či vytvoření celé skládky. Pohroma se blíží a Homer zabrání v jedné restauraci aby Sáša Krasty zabil jedno prase a vezme si ho domů. Marge zvíře odmítla, protože tušila, že to je ta pohroma. Homer ji ukecá a prase si nechá. Začne z něho dělat spiderprase a Harryho Posera. Výkaly prasete a Homera, který mu pomohl byly v jenom velkém sólu, které neodnesl na legální skládku, porušil zákaz a vhodil jej do jezera. Z jezera se stalo něco neuvěřitelného a tak se společnost EPA rozhodla vyřadit Springfield od okolního světa.

 

The Simpsons movie

První řešení byla první pohroma Springfieldu. Navždy v pasti. Kolem Springfieldu byla postavena velká a nerozbitná bariéra. Poté když se zjistí, že majitel sóla Homer Simpsons porušil zákon a přivedl Springfield do zkázy, celé město ho bude chtít zabít. Simpsonovým se podaří utéct a dostat se do okolního světa. Začínají jim životy bezdomovců a první pořádné rodinné hádky. Homer navrhuje, aby se přestěhovali na Aljašku. Homer vyhraje auto za deset dolarů a vyrazí s celou jeho rodinou na Aljašku. Tam začnou nový život, který jim nedá a Marge se pokusí zachránit Springfield sama, protože je Homer líný, zvláště pak co se akční stránky týče. Marge se to nepodaří a i s Bartem a Lízou je chytne a vrátí zpátky do Springfieldu společnost EPA. Ta však navrhuje další řešení. Srovnat město se zemí. S malou, ale účinnou bombou se Springfield může těšit na jeho soudný den. Vše je teď v rukou toho pravého. Je to jen v rukou Homera Simpsona a konec vám kazit nebudu. Jak to dopadne, zjistíte v kině.

 

The Simpsons movie

Přejít na Simpsony na ČeskoSlovenské filmové databázi ( CSFD.CZ )
Přejít na oficiální a zajímavý web